Apartament Adriano Suite

Down
Apartament Adriano Suite zlokalizowany jest na prestiżowym osiedlu Brabank w Gdańsku. Apartament zaprojektowano w stylu tzw. kolonialnym uproszczonym z ciepłymi dodatkami z drewna charakteryzując się prostotą i ocieplony ponadczasową klasyką. Kolorystyka to złamane beży z szarościami, kremem i oliwką.

Apartament Adriano Suite zlokalizowany jest na prestiżowym osiedlu Brabank w Gdańsku. Apartamentowce zlokalizowane są nad samym brzegiem Motławy, w miejscu na którym niegdyś funkcjonowała stocznia remontowa specjalizująca się w bragowaniu, czyli naprawie kadłubów statków. Brabank położony jest w sąsiedztwie Głównego Miasta.

Apartament zaprojektowano w stylu tzw. kolonialnym uproszczonym z ciepłymi dodatkami z drewna charakteryzując się prostotą i ocieplony ponadczasową klasyką. Kolorystyka to złamane beży z szarościami, kremem i oliwką.

Istotną zmianą w pierwotym układzie była zmiana pomieszenia pod kuchnię na trzecią sypialnie, a kuchnię zaprojektowano jako aneks. Dzięki temu apartament może pomieścić 8 osób. W łazience zaprojektowano dodatkową miskę ustępową. Wygospodarowano również miejsce na garderobę z funkcją gospodarczą.

Galeria zdjęć