Portfolio

Down

Wybierz realizacje

Dobór dekoracji w domu PASSA TWINS dla Passa Deweloper

Pracownia IRS INTERIOR DESIGN uczestniczyła w aranżacji domu PASSA TWINS.
Czytaj więcej

Wsparcie projektowo-techniczne przy inwestycjach FOREST i VENA dla Passa Deweloper

Czytaj więcej

Projekt mini deweloperski PASSA PARK

Rozwijamy się również w projektach kubaturowych z małą architekturą.
Czytaj więcej

Konsultacja wnętrzarska Apartamentu GLAMOUR

Apartament GLAMOUR zlokalizowany w sercu Gdańska
Czytaj więcej

Apartament YACHT PARK

Apartament Yacht Park - stylowy gdyński modernizm nad samym Basenem Prezydenckim
Czytaj więcej

Apartament Glamour *****

Apartament Glamour przy ul. Wypoczynkowej 32A w kompleksie Neptun Park zlokalizowanym tuż przy Jelitkowskiej plaży w Gdańsku znajduje się na 2 piętrze budynku. To dwusypialniany apartament z przestronnym salonem z aneksem i jadalnią, dwoma łazienkami oraz balkonem. 
Czytaj więcej

Projekt Apartamentu Quercus

Apartament usytuowany w budynku mieszkalnym w Gdańsku przy ulicy Bursztynowej w prestiżowej trójmiejskiej lokalizacji na granicy Gdańska i Sopotu.
Czytaj więcej

Apartament SeaSide *****

Apartament SEA SIDE***** znajduje się w prestiżowej trójmiejskiej lokalizacji Neptun Park. Wnętrze apartamentu składa się z sypialni, salonu z aneksem, łazienki i balkonu.
Czytaj więcej

Dobór dodatków i wykończenie Apartamentu Pelagus

Nasza pracownia IRS Interior Design wykańczała i dekorowała apartament wspólnie z właścicielem.
Czytaj więcej

Dobór dekoracji w apartamencie AURUM

Czytaj więcej

Apartament WHITETEA

Apartament WHITETEA znajduje się w prestiżowej inwestycji zrealizowanej na terenie dawnego browaru w historycznej części Gdańska Wrzeszcza. Zadaniem IRS Interior Design była aranżacja wnętrza w zakresie wyboru i zakupu mebli wolnostojących, wyposażenia oraz dekoracji, a także nadanie wnętrzu charakter hotelowy na ekskluzywnym poziomie wg. standardów IRS Royal Apartments.
Czytaj więcej

Apartament SEALIGHT

Apartament SEALIGHT znajduje się w prestiżowej inwestycji zrealizowanej na terenie dawnego browaru w historycznej części Gdańska Wrzeszcza. Zadaniem IRS Interior Design była aranżacja wnętrza w zakresie wyboru i zakupu mebli wolnostojących, wyposażenia oraz dekoracji, a także nadanie wnętrzu charakter hotelowy na ekskluzywnym poziomie wg. standardów IRS Royal Apartments.
Czytaj więcej

Apartament CAPEGH

Apartament CAPEGH znajduje się w prestiżowej inwestycji zrealizowanej na terenie dawnego browaru w historycznej części Gdańska Wrzeszcza. Zadaniem IRS Interior Design była aranżacja wnętrza w zakresie wyboru i zakupu mebli wolnostojących, wyposażenia oraz dekoracji, a także nadanie wnętrzu charakter hotelowy na ekskluzywnym poziomie wg. standardów IRS Royal Apartments.
Czytaj więcej

Apartament Adriano Suite

Apartament Adriano Suite zlokalizowany jest na prestiżowym osiedlu Brabank w Gdańsku. Apartament zaprojektowano w stylu tzw. kolonialnym uproszczonym z ciepłymi dodatkami z drewna charakteryzując się prostotą i ocieplony ponadczasową klasyką. Kolorystyka to złamane beży z szarościami, kremem i oliwką.
Czytaj więcej

Apartament BLACKTEA

Apartament BLACKTEA znajduje się w prestiżowej inwestycji zrealizowanej na terenie dawnego browaru w historycznej części Gdańska Wrzeszcza. Zadaniem IRS Interior Design była aranżacja wnętrza w zakresie wyboru i zakupu mebli wolnostojących, wyposażenia oraz dekoracji, a także nadanie wnętrzu charakter hotelowy na ekskluzywnym poziomie wg. standardów IRS Royal Apartments.
Czytaj więcej

Apartament CAFFCUTTER

Apartament CAFFCUTTER znajduje się w prestiżowej inwestycji zrealizowanej na terenie dawnego browaru w historycznej części Gdańska Wrzeszcza. Zadaniem IRS Interior Design była aranżacja wnętrza w zakresie wyboru i zakupu mebli wolnostojących, wyposażenia oraz dekoracji, a także nadanie wnętrzu charakter hotelowy na ekskluzywnym poziomie wg. standardów IRS Royal Apartments.
Czytaj więcej

Apartament PADDLES

Apartament PADDLES znajduje się w prestiżowej inwestycji zrealizowanej na terenie dawnego browaru w historycznej części Gdańska Wrzeszcza. Zadaniem IRS Interior Design była aranżacja wnętrza w zakresie wyboru i zakupu mebli wolnostojących, wyposażenia oraz dekoracji, a także nadanie wnętrzu charakter hotelowy na ekskluzywnym poziomie wg. standardów IRS Royal Apartments.
Czytaj więcej

Adaptacja Studia Albatros

Zadaniem IRS Interion Design było nadanie wnętrzu nowego charakteru i funkcjonalności wg standardów IRS.
Czytaj więcej

Adaptacja Studia ANDROMEDA

Wnętrze lokalu po przejęciu od partnera wymagało odświeżenia poprzez malowanie, uzupełnienie wyposażenia oraz dekoracji wg standardów IRS.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentu AZURE

AZURE to apartament, który znajduje się w naszej ofercie praktycznie od początku. Po zmienie właściciela, na zlecenie nowego, została zamontowana w apartamencie klimatyzacja oraz przebudowana garderoba.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentu SILVA

Wnętrze lokalu po przejęciu od partnera wymagało odświeżenia poprzez malowanie, uzupełnienie wyposażenia, nową aranżację sypialni oraz dekoracje wg standardów IRS.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentu BASTION D-LUX

Zadaniem IRS Interior Design było udekorowanie apartamentu wg standardów IRS.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentu NEPTUN

NEPTUN to apartament, który znajduje się w naszej ofercie od początku. Zmiany, które przeprowadził IRS Interior Design to zmiana łóżka w sypialni na profesjonalne hotelowe oraz dekoracji, jak też usunięcie z okien żaluzji przez co apartament stał się jaśniejszy i bardziej słoneczny.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentu SUPERIOR GLAM

Jako IRS Interior Design dokończyliśmy na zlecenie partnera wyposażenie apartamentu oraz uzupełniliśmy dekoracje.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentów LETNICA STUDIO L oraz P

Zadniem IRS Interior Design na zlecenie partnera było uzupełnienie apartamentu o dekoracje.
Czytaj więcej

Apartament QUERC

Zadaniem IRS Interior Design było odświeżenie wnętrza w zakresie doposażenia oraz zmiany dekoracji, a także nadanie wnętrzu ciepłego charakter hotelowy na ekskluzywnym poziomie wg. standardów IRS Royal Apartments.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentu Crystal

Apartament CRYSTAL zlokalizowany na nadmorskim osiedlu, który łączy ze sobą nowoczesność z bliskością natury. Urządzony w gustownym stylu, który zadowoli najbardziej wymagającego gościa. Jasna kolorystyka, idealnie komponuje się z lustrzaną ścianą oraz szklaną ścianką w kuchni. Adaptacja apartamentu polegała na dodaniu wnętrzu charakteru hotelowego i rearanżację gabinetu na sypialnię.
Czytaj więcej

Upgrade apartamentu Aviator Suite

Kolejną realizacją IRS Interior Design było przearanżowanie i upgrade apartamentu Aviator Suite z 4 na 5 gwiazdek.
Czytaj więcej

Apartament Sail4U

Apartament SAIL4U zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Olsztyńskiej. Wnętrze apartamentu składa się z sypialni, salonu z aneksem, łazienki i balkonu.
Czytaj więcej

Apartament New York

Apartament New York przy ul. Kilińskiego 3a w kompleksie Browar Gdański zlokalizowanym w centrum Starego Wrzeszcza znajduje się na 3 piętrze budynku. To dwusypialniany apartament z przestronnym salonem z aneksem i jadalnią, łazienką oraz balkonem.
Czytaj więcej

Projekt Mieszkania prywatnego w Gdańsku

Projekt mieszkania prywatnego zlokalizowanego przy ul. Dąbka 25 w Gdańsku o charakterze niekomercyjnym z optymalizacją kosztową.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentu Andromeda

Adaptacja Apartamentu Andromeda polegająca na drobnych pracach wykończeniowych oraz dodaniu ozdób, w tym obrazów nawiązujących do Gdańsk.
Czytaj więcej

Koncepcja aranżacji mieszkania przy ul. Św. Wojciecha w Gdyni

Koncepcja aranżacji mieszkania polegająca na zapojektowaniu przestrzeni, która zmaksymalizuje zysk z wynajmu. Mieszkanie znajduje się w starej kamienicy przy ul. Św. Wojciecha w Gdyni. Koncepcja zakłada wybicie okien, zmianę ogrzewania oraz znaczące zmiany w rozkładzie mieszkania.
Czytaj więcej

Apartament Royal Suite Club

Kolejną realizacją IRS INTERIOR DESIGN była adaptacja sypialni. Znaczącą metamorfozą była zmiana z tapczanu jednoosobowego na dwuosobowe łóżko kontynentalne.
Czytaj więcej

Apartament Jastarnia

Apartament Jastarnia to marynistyczne wnętrze pełne domowego ciepła.
Czytaj więcej

Apartament Gray

Adaptacja Apartamentu Gray polegająca na dodaniu zasłon, mająca na celu ocieplenie wnętrza i zaabsorbowanie światła w dzień dla osób, które chciałyby odpocząć i zrelaksować się.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentu Młyniec

Adaptacja Apartamentu Młyniec polegająca na dodaniu ozdób, w tym obrazów i zasłon.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentu City One

Adaptacja Apartamentu City One polegająca na pracach wykończeniowych, doborze łóżka hotelowego oraz dodaniu ozdób, w tym obrazów.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentu Delite Brick

Adaptacja Apartamentu DeLite Brick polegająca na dodaniu ozdób, w tym obrazów.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentu Bay View

Adaptacja Apartamentu Bay View polegająca na dodaniu zasłon i plis, mająca na celu ocieplenie wnętrza i zaabsorbowanie światła w dzień.
Czytaj więcej

Adaptacja Apartamentu Charlie

Adaptacja Apartamentu Charlie polegająca na dodaniu ozdób, w tym obrazów.
Czytaj więcej