Portfolio

Down

Choose projects

Apartament Glamour *****

Apartament Glamour przy ul. Wypoczynkowej 32A w kompleksie Neptun Park zlokalizowanym tuż przy Jelitkowskiej plaży w Gdańsku znajduje się na 2 piętrze budynku. To dwusypialniany apartament z przestronnym salonem z aneksem i jadalnią, dwoma łazienkami oraz balkonem. 
Read more

Projekt Apartamentu Quercus

Apartament usytuowany w budynku mieszkalnym w Gdańsku przy ulicy Bursztynowej w prestiżowej trójmiejskiej lokalizacji na granicy Gdańska i Sopotu.
Read more

Apartament SeaSide *****

Apartament SEA SIDE***** znajduje się w prestiżowej trójmiejskiej lokalizacji Neptun Park. Wnętrze apartamentu składa się z sypialni, salonu z aneksem, łazienki i balkonu.
Read more

Upgrade apartamentu Aviator Suite

Kolejna realizacją IRS Interior Design było przearanżowanie i upgrade apartamentu Aviator Suite z 4 na 5 gwiazdek.
Read more

Apartament Sail4U

Apartament SAIL4U zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Olsztyńskiej. Wnętrze apartamentu składa się z sypialni, salonu z aneksem, łazienki i balkonu.
Read more

Apartament New York

Apartament New York przy ul. Kilińskiego 3a w kompleksie Browar Gdański zlokalizowanym w centrum Starego Wrzeszcza znajduje się na 3 piętrze budynku. To dwusypialniany apartament z przestronnym salonem z aneksem i jadalnią, łazienką oraz balkonem.
Read more

Projekt Mieszkania prywatnego w Gdańsku

Projekt mieszkania prywatnego zlokalizowanego przy ul. Dąbka 25 w Gdańsku o charakterze niekomercyjnym z optymalizacją kosztową.
Read more

Adaptacja Apartamentu Andromeda

Adaptacja Apartamentu Andromeda polegająca na drobnych pracach wykończeniowych oraz dodaniu ozdób, w tym obrazów nawiązujących do Gdańsk.
Read more

Apartament Royal Suite Club

Kolejną realizacją IRS INTERIOR DESIGN była adaptacja sypialni. Znaczącą metamorfozą była zmiana z tapczanu jednoosobowego na dwuosobowe łóżko kontynentalne.
Read more

Apartament Jastarnia

Apartament Jastarnia to marynistyczne wnętrze pełne domowego ciepła.
Read more

Apartament Gray

Adaptacja Apartamentu Gray polegająca na dodaniu zasłon, mająca na celu ocieplenie wnętrza i zaabsorbowanie światła w dzień dla osób, które chciałyby odpocząć i zrelaksować się.
Read more

Adaptacja Apartamentu Młyniec

Adaptacja Apartamentu Młyniec polegająca na dodaniu ozdób, w tym obrazów i zasłon.
Read more

Adaptacja Apartamentu City One

Adaptacja Apartamentu City One polegająca na pracach wykończeniowych, doborze łóżka hotelowego oraz dodaniu ozdób, w tym obrazów.
Read more

Adaptacja Apartamentu Delite Brick

Adaptacja Apartamentu DeLite Brick polegająca na dodaniu ozdób, w tym obrazów.
Read more

Adaptacja Apartamentu Bay View

Adaptacja Apartamentu Bay View polegająca na dodaniu zasłon i plis, mająca na celu ocieplenie wnętrza i zaabsorbowanie światła w dzień.
Read more

Adaptacja Apartamentu Charlie

Adaptacja Apartamentu Charlie polegająca na dodaniu ozdób, w tym obrazów.
Read more